Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  24 Sep 2017 23:09 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Groningen foto Veemarkt
Zaandam O zijde foto molen de Oranjeboom ca 1937
Zaandam O zijde foto molen de Oranjeboom
Zaandam O zijde foto molen de Oranjeboom ca 1925

13.448 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Er ligt een glans over de dag van morgen
Adam en Maria Barmenthlo, een verjaardag en herinneringsboek. gebonden hardkaft in goede staat naam in voorblad. -1-
2.00023:35

koop nu!Voetbal, Ken uw sport 1981
8e druk, in redelijke staat. -1-
3.00023:35

koop nu!De Elisabeth Bode.
De oogst van nu en later. Gedenkboek over 70 jaar Elisabethbode. Gebonden hard kaft in zeer goede staat. -1-
6.00023:35

koop nu!Verhalen om van te genieten
6.00023:35

koop nu!Okke Jager, Feest op Feest.1959
vijfde druk. 1959gebonden, hard kaft, in goede staat. -1-
6.00023:35

koop nu!De Runxputte Bedevaartsoort te Heiloo.
6.00023:35

koop nu!Utrecht Stadhuisbrug met Domtoren 1945
(30) gelopen ansichtkaart. postzegel beschadigd. hoekjes gekreukt
4.00023:35

koop nu!Doorn Maarten Maartenz Museum omstr 1950
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent,hoekjes iets gesleten
4.00023:35

koop nu!Doorn Huize Doorn verblijf Z.M. Wilhelm II 1941
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. iets plakrest op achterzijde, hoekjes en bovenrand iets gesleten
6.00023:35

koop nu!Maarn Groeten uit 1960
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, uitgave J.C.W. Strijdhorst Maarn
5.00023:35

koop nu!Soesterberg N H Kerkje bij Huis ter Heide
(44)niet gelopen ansichtkaart.iets plakrest op achterzijd, echte foto. uitgave J. E. Spronk Luxe en Huish. art. Soesterberg
6.00023:35

koop nu!Holland Klederdrachten 1909
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoeken gesleten, albumvouwtjes, stempeldoordruk
5.00023:35

koop nu!Holland Klederdrachtenomstr 1910-1915
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoeken gesleten cq gekreukt, kreuk over de lengte van de kaart zie scan
5.00023:35

koop nu!Grouw Gemeentehuis Idaarderadeel 1950
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk, iets vuil achterzijde
6.00023:35

koop nu!Arnhem Damcircuit met St Walburg kerk
(140) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00023:35

koop nu!Amersfoort Kerk van het Heilig Kruis Liendertseweg
(140) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00023:35

koop nu!Vlaardingen Mendelsohnplein
(140) niet gelopen ansichtkaart,
5.00023:35

koop nu!Vlaardingen v d Duin van Maasdamlaan
5.00023:35

koop nu!Arnhem gezicht op Sonsbeek 1940
(140) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 cent, stempeldoordruk, hoekjes Albumimpressies
5.00023:35

koop nu!Heilig Land Stichting Laatste Avondmaal
4.00023:35

koop nu!Heilig Land Stichting Bethlehem Geboortegrot
4.00023:35

koop nu!Oud Amsterdam Oude kerks plein ca 1935-40
(140) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 cent, met verhaal, hoekjes geslete, stempeldoordruk, paar kreukjes op de kaart
4.00023:35

koop nu!Breda groeten uit 1955
(245) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
3.00023:35

koop nu!Breda monument 500 jaar Oranje Nassau 1905
(245) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Herman de Ruiter, Boekh. Breda, hoekjes iets gedrukt
8.00023:35

koop nu!Breda Markt Museum voorm. Boterhal
3.00023:35

koop nu!Breda Manneke Douche
3.00023:35

koop nu!Breda Groote Kerk 1944
(245) niet gelopen ansichtkaart, albumimpressies, hoekjes iets gedrukt
5.00023:35

koop nu!Valkenburg Ruine 1950
(245) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
3.00023:35

koop nu!Valkenburg groeten uit 1960
(245) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt
3.00023:35

koop nu!Valkenburg Geulem Houthem molen 1938
(245) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt
5.00023:35

koop nu!Valkenburg Geulgezicht 1959
(245) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt
2.00023:35

koop nu!Valkenburg bij Kasteel Chaloen
4.00023:35

koop nu!Valkenburg Kasteel De Pelser Berentsberg 1950
4.00023:35

koop nu!Valkenburg Fransche Molen 1927
(245) gelopen ansichtkaart, postzegel 5 cent, met verhaal, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
6.00023:35

koop nu!Valkenburg Wandelweg in't Geuldal 1939
(245) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 x 1,5 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt
6.00023:35

koop nu!Haren Gr. Volonte 1910
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten en albumimpressies.
8.00023:45

koop nu!Delfzijl groeten uit
(189) niet gelopen oude ansichtkaart,
5.00023:45

koop nu!Midwolde bij Leek Poort bij het Kasteel Nienoort
(189) niet gelopen oude ansichtkaart, hoeken albumimpressies
8.00023:45

koop nu!Nienoort bij Leek
(189) niet gelopen oude ansichtkaart, hoeken iets gesleten
8.00023:45

koop nu!Paterswolde Vosbergen 1907
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoeken iets gesletent cq gekreukt, kreukje op de kaart, paar vlekjes voorzijde
10.00023:45

koop nu!Vaals Panorama 1957
(203) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x2 cent, stempeldoordruk, hoekjes en onderrand iets gedrukt, klein kreukje en paar vlekjes op voorzijde
4.00023:45

koop nu!Bergen op Zoom Lieve vrouwen poort 1949
(203) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt,
4.00023:45

koop nu!Nijmegen Stadhuis
(203) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, Ned Photogravure Serie no 325
5.00023:45

koop nu!Bolsward Stadhuis
(203) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt,kleine kreukjes langs de linker zijkant
5.00023:45

koop nu!Geulhem Houthem bij Valkenburg oude watermolen
(203) gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, hoekjes iets gedrukt,
4.00023:45

koop nu!Loenen Waterval 1958
(203) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt,
4.00023:45

koop nu!Apeldoorn Berg en Bos Waterval 1955
(203) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, klein kreukje
4.00023:45

koop nu!Valkenburg Grendelpoort 1965
(203) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt,
4.00023:45

koop nu!Valkenburg Grendelpoort
5.00023:45

koop nu!Wijde Wormer gem Purmerend molen ca 1975
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00009:25

met op de voorgrond een zaanse weidemolen (161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00009:25

koop nu!Beemster molen De Nachtegaal ca 1976
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt. uitgaveA. Wijkhuys, Biggekerke
5.00009:25

koop nu!Obdam de Obdammer molen 1973
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt. schriftdoordruk
5.00009:25

koop nu!Heerhugowaard Obdam De berk molen 1973
5.00009:25

koop nu!Otterleek molen De Otter ca 1975
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt. uitgave Fa Plevier-Otterleek
5.00009:25

5.00009:25

koop nu!Oudorp gem Alkmaar molen 't Rode Hert ca 1942-49
5.00009:25

koop nu!Zaandam gem Zaanstad molen De Bonte Hen ca 1980
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, schriftdoordruk.
5.00009:25

koop nu!Amsterdam Centrum molen De Gooijer ca 1891
(163) niet gelopen ansichtkaart, grootformaat op kleinformaat geknipt. heruitgave cq reproductie.
2.00009:25

koop nu!Beegden Molenven Molen van Niessen ca 1970
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, tipex op achterzijde, uitgave Ned Jeugdherberg Centrale
5.00009:25

koop nu!Gennep molen De Reus 1974
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto. hoekjes en randen iets geknipt, uitgave Supermarkt Jetten-v. Dijk.
6.00009:25

koop nu!Maastricht Toren molen van Gronsveld ca 1974
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto. hoekjes en randen iets geknipt,
5.00009:25

koop nu!Heythuysen Areuen St Antonius molen 1972
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto G.J. Vink. hoekjes en randen iets geknipt, schriftdoordruk, klein kreukje
5.00009:25

koop nu!Horn molen De Hoop ca 1950
(163) Plaatje uit tijdschrift op briefkaat geplakt. hoekjes en randen iets geknipt,
1.00009:25

koop nu!Lutjegast Groeten uit
5.00009:25

koop nu!Roodeschool Groeten uit 1977
(175) gelopen ansichtkaart, Postzegel 40 cent, stempeldoordruk, hoekjes gedrukt cq gesleten
5.00009:25

koop nu!Roodeschool Hooilandseweg 1963
(175) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreektwaardoor afhaalbeschadiging, stempeldoordruk, hoekjes gekreukt, paar lichte kreukjes op de kaart
5.00009:25

koop nu!Rasquert Klepperhornsterweg
(175) gelopen 1991 ansichtkaart, Postzegel 50 cent, schrift en stempeldoordruk, kaart is gekreukt
4.00009:25

koop nu!Pieterburen groeten uit ca 1965
(175) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, kreuk op de kaart
4.00009:25

koop nu!Pieterburen Domie's toenhoes
(175) gelopen ansichtkaart, echte foto, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, kreuk op de kaart
4.00009:25

koop nu!Delfzijl Zeevaartschool 1948
(194) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
6.00009:25

koop nu!Usquert groet uit 1907
6.00009:25

koop nu!Slochteren Mavo G H Drese School 1972
(194) niet gelopen ansichtkaart, echte foto,
6.00009:25

koop nu!Haren Dilgtweg met Avondlicht ca 1965
(194) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, 1 hoekje gekreukt
6.00009:25

koop nu!Ommelanderwijk Molenstreek 1902
(194) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, voorzijde vuil zie scan, kreuk in het midden, hoekjes gesleten,
10.00009:25

koop nu!Amsterdam Sarph Park 1905
(197) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, uitgave Jos. Nuss & Co. Haarlem. hoekjes iets gesleten, iets stempelinkt op voorzijde
10.00009:25

koop nu!Nijmegen Panorama 1904
(197) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, albumimpressies, iets vuil en stempelinkt op voorzijde, 3 kerken
10.00009:25

koop nu!Wageningen Zandgat Wageningschen Berg 1913
(197) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, uitgave G. Northolt, Wageningen. kerk
10.00009:25

koop nu!Middelburg Preekstoel Nieuwe Kerk 1933
(216) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt
6.00009:25

koop nu!Schokland N O Polder Natuurk Museum 1956
(216) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies. kerk
5.00009:25

koop nu!Meerssen Ned Herv Kerk 1971
(216) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, paar vlekjes op voorzijde
5.00009:25

koop nu!Woltersum Ned Herv Kerk 1974
(216) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt,
5.00009:25

koop nu!Vught Retraitehuis Loyola 1941 Hoogaltaar kapel
(216) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt, klein kreukje kerk
6.00009:25

koop nu!Emmeloord Orgel Ned Herv Kerk 1956
(216) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, met verhaal stempeldoordruk, postzegelhoek gekreukt, hoekjes iets gedrukt,
5.00009:25

koop nu!Sneek Wilhelminapark ca 1920
(216) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
8.00009:25

koop nu!De Nederlandsche Landbouw 1935
Door Ir. G. Minderhoud. Gebonden hardkaft (Paars) in goede staat.-5-
6.00009:25

koop nu!Pompei Herculaneum. 1964
6.00009:25

koop nu!Jan Mens, Lampion der liefde
Uitgegeven 1948 Geillustreerd door Wim Bijmoer.Gebonden hardkaft in goede staat -5-
5.00009:25

koop nu!De Visser van Nispenrode, W. Schippers
3e druk papieromslag, rug onder beschadigd, achterzijde wat vuil. verder in redelijke staat.-5-
5.00009:25

koop nu!Katwijk aan Zee Boulevard 1969
(30) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent. hoekjes gekreukt, stempeldoordru, rechter zijkant gekrukt over de breedte. iets vuil.
4.00009:25

koop nu!Haren weg naar Haren 1905
(30) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt,hoeken gesleten cq gekreukt kaart is vuil aan voorzijde, zie scan
6.00009:25

koop nu!Doetinchem groeten uit 1954
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. Hoekjes iets gesleten, kaart heeft wat kreuken, stempeldoordruk.
3.00009:25

koop nu!Nunspeet aan het strand echte foto
(36)niet gelopen ansichtkaart.
4.00009:25

koop nu!Nunspeet groeten uit 1959
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. stempeldoordruk, paar kleine kreukjes
4.00009:25

koop nu!Kesteren Ned. Herv. Kerk omstr. 1960
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. stempeldoordruk, paar vlekjes op voorzijde
6.00009:25

koop nu!Oosterbeek R.K. Kerk 1958
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent . stempeldoordruk
6.00009:25

koop nu!Lochem groeten uit omstr 1960
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent hoekjes iets gesleten, wat putjes en krasjes op voorzijde
3.00009:25

koop nu!Zwolle Sassenstraat met Poort
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten
6.00009:25

koop nu!Zwolle Hoofdwacht echte foto
uitg, H. Hartman Zwolle. (37)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt
5.00009:25

koop nu!Enschede Raadhuis
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. stempeldoordruk
6.00009:25

Veiling 1 - 100 van 13448 veiling(en)

over qoop.nl | inschrijven | algemene voorwaarden | help | tips voor veilig kopen | rubrieken overzicht | Snelle links
qoop.nl wordt mede mogelijk gemaakt door: internetbureau Websight en vele enthousiaste verzamelaars.