Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  25 jul 2017 08:39 uur

alle Prikborden

Veilingoverzicht van 'renzey'

Renesse kampeerterrein 1950
Schoorl aan Zee 1964
Schoorl aan Zee aanrollende golven
Rolduc Crypte 1943

13.456 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Utrecht Oude Gracht 1930
(237) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt
5.00012:05

koop nu!Wolvega Hervormde kerk orgel
(237) gelopen ansichtkaart, Geen belijning op achterzijde staat orgeldata, hoekjes iets gedrukt
5.00012:05

koop nu!Wieuwerd N H Kerk 1972
(237) gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00012:05

koop nu!Zwaagwesteinde Herv Kerk interieur en orgel 1965
(237) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies
5.00012:05

koop nu!Utrecht Zadelstraat met Domtoren
(237) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
5.00012:05

koop nu!Wieuwerd Interieur en orgel kerk 1920
(237) niet gelopen beschreven ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, klein kreukje, stempels op de achterzijde
5.00012:05

koop nu!Ureterp Ned Herv Kerk 1973
(237) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt,
5.00012:05

koop nu!Utrecht Genie kazerne ca 1931
(237) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt cq gesleten, 1 hoek gekreukt,
6.00012:05

koop nu!Utrecht Groeten uit ca 1905
(237) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt cq gesleten
6.00012:30

koop nu!Middelharnis orgel Ned Herv Kerk 1964
(237) gelopen ansichtkaart, postzegel 7 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gesleten
5.00012:30

koop nu!Delft Koororgel Ned Herv Oude Kerk 1968
(237) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00012:30

koop nu!Zuidwolde orgel Ned Herv Kerk
(237) Orgelkaart, Op de achterzijde staat orgeldata
5.00012:30

koop nu!Chaam Jeugdherberg Het Putven 1956
5.00012:30

koop nu!Utrecht Zadelstraat 1951
(233) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, klein vlekje op voorzijde, hoekjes iets gedrukt
2.00012:35

koop nu!Utrecht Oude gracht
(233) niet gelopen ansichtkaart, echte foto hoekjes iets gedrukt kerk
4.00012:35

koop nu!Utrecht Ingang Kloosterhof 1945
4.00012:35

koop nu!Utrecht oude gracht met Dom
(233) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt kerk
4.00012:35

koop nu!Utrecht oude gracht. repro?
(233) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
2.00012:35

koop nu!Utrecht Kloostergang
2.00012:35

koop nu!Utrecht Kloostergang ca 1960
(233) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt
2.00012:35

koop nu!Utrecht Kloostergang foto Ir. W. Voerman
5.00012:35

koop nu!Utrecht Kloostergang 1940
(233) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, met verhaal, hoekjes iets gedrukt
5.00012:35

koop nu!Utrecht Kloosterhof met fontein 1953
3.00012:35

koop nu!Utrecht Dom kerk Noordzijde
(233) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, 4 kleine plakstickertjes op achterzijde, hoekjes iets gedrukt
5.00012:45

koop nu!Utrecht Huize Oudaen
5.00012:45

koop nu!Utrecht Jans Kerkhof ing museum nat historie
(233) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, uitgave grand bazar franqais
5.00012:45

koop nu!Utrecht Poortje Kloostergang 1915
(233) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, achterzijde is hierdoor beschadigd, hoekjes iets gedrukt cq gesleten
5.00012:45

koop nu!Holten Panorama vanaf Zuurberg
(234) gelopen ansichtkaart, postzegel 25 cent, hoekjes iets gedrukt
3.00013:10

koop nu!Holten Bij de put 1973
(234) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
3.00013:10

koop nu!Breda groeten uit 1955
(234) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt
3.00013:10

3.00013:10

koop nu!Breda groeten uit 1942
(234) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt
5.00013:10

koop nu!Breda 8 luik
2.00013:10

koop nu!Emmeloord Poldertoren 1966
(234) gelopen ansichtkaart, postzegel 8 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
4.00013:10

koop nu!Emmeloord Poldertoren 1964
(234) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt
4.00013:10

koop nu!Maarssen R K Kerk interieur
(234) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, foto B. Geitz Hilversum, hoekjes iets gedrukt
5.00013:10

koop nu!Amsterdam Begijnhof 1961
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 5 cent. paar vingervlekken op voorzijde
3.00013:35

koop nu!Kollum Orgel in de Maartens Kerk
(78)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
6.00013:35

koop nu!Kollum Ned Herv Maartens Kerk
(78)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, lichte kreuk op de kaart
6.00013:35

koop nu!Houten R K Kerk
(78)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, plakresten op achterzijde, kleine vlek op voorzijde, kaart is wat gebobbeld
6.00013:35

koop nu!Houten Brink met Gemeentetoren en Ned Herv Kerk
(78) Gelopen 1981 ansichtkaart, Postzegel 45 centmet verhaal, hoekjes gekreukt, stempel en schriftdoordruk
5.00013:35

koop nu!Zevenhoven R K Kerk
(78) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00013:35

koop nu!Wyckel Wijckel Ned Herv Kerk
6.00013:35

(78) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, foto Doede de Vries.
6.00013:35

koop nu!Wouterswoude Geref Kerk
(78) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto uitgave G.P. v.d. Woude, Winkelier.
6.00013:35

koop nu!Zeist Evangelische Broeder Gemeente Int Kerk
(78) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto 4 kleine plakstickertjes op achterzijde
6.00013:35

koop nu!Zevenhoven R K Kerk
6.00013:35

koop nu!Zevenhoven Geref Kerk
6.00013:35

koop nu!Zevenhoven Geref Kerk
6.00013:35

koop nu!Wouterswoude Ned Herv Kerk
6.00013:35

koop nu!Sybrandahuis Foto Kerk
(78) ansichtkaartformaat foto paar kleine vlekjes op voorzijde
5.00013:35

koop nu!Leeuwarden Groote Kerk
(79) niet Gelopen ansichtkaart, lichte lijmresten op achterzijde
6.00013:35

koop nu!Rijssen molen van H Arends ca 1935
(139) niet gelopen ansichtkaart, echte foto serie 19 Nr. 2. Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:35

koop nu!Den Ham De Oude molen ca 1935
(139) niet gelopen ansichtkaart, echte foto serie 19 Nr. 4, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:35

koop nu!Den Ham molen van M Schuurmen ca 1935
(139) niet gelopen ansichtkaart, echte foto serie 19 Nr. 5, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:35

koop nu!Deventer Snippeling foto de hennep molen ca 1920
(139) ansichtkaartformaat foto, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
3.00013:35

koop nu!Elspeet foto molen De Hoop ca 1930
5.00013:35

koop nu!Lunteren Ede Doesburger molen 1962
(149) gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, hoekjes en randen iets geknipt, schrift en stempeldoordruk
5.00013:35

koop nu!Lamswaarde Hontenisse foto molen ca 1927
(149) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, Serie 47 - No 2, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt,
5.00013:35

koop nu!Zaamslag Reuzenhoek foto Molen De Hoop ca 1927
(149) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, Jkvr. H. Coller dÉscury. Serie 46 -No 1, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt,
5.00013:35

koop nu!Stoppeldijk Pauluspolder Molen Alph Lansue ca 1924
(149)niet gelopen ansichtkaart, echte foto, Jkvr. H. Coller dÉscury. Serie 45 -No 1, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt,
5.00013:35

koop nu!Oostburg gem Sluis molen Prins Willem ca 1935
5.00013:35

koop nu!Bremen Rathaus
(181)niet Gelopen Grootformaat ansichtkaart, Uitgave Verlag Heinrich E. Sanders, Bremen. 2 hoeken licht gekreukt.
6.00013:35

koop nu!Bremen Gruss aus
(181)niet Gelopen Grootformaat ansichtkaart, echte foto, Uitgave Verlag Heinrich E. Sanders, Bremen.
6.00013:35

koop nu!Bremen Marktplatz mit Dom
(181)niet Gelopen Grootformaat ansichtkaart, Uitgave Verlag Heinrich E. Sanders, Bremen.
6.00013:35

koop nu!Bremen Muhle am Wall
6.00013:35

koop nu!Bremen Roland mit Rathaus
6.00013:35

koop nu!Bremen Bahnhofsplatz mit Museum
6.00013:35

koop nu!Berlin Berliner Dom tekening
(181)niet Gelopen Grootformaat ansichtkaart, Eintrittskarte unterstutzen restaurierung
6.00013:35

koop nu!Verlicht huis ergens in de prov Groningen
(181)niet Gelopen Grootformaat ansichtkaart foto, persfotobureau Folkers Groningen. hoekjes iets gedrukt, licht kreukje op de kaart
6.00013:35

koop nu!Oosterbeek Huisje in't Zweiersdal
(183) niet gelopen ansichtkaart,
6.00013:35

koop nu!Zaandam 1910
(183) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, scheurtje in onderrand.
6.00013:35

koop nu!Bergen De Kattenberg bij de Ronde Kom
(183) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, watervlek op achterzijde, uitgave J. Brouwer, Bergen NH
6.00013:35

koop nu!Bergen Eeuwigelaan 1936
(183) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt, uitgave L.H. Grootegoed. Bergen NH
6.00013:35

koop nu!Scheveningen in den Nazomer 1924
(183) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gesleten, uitgave De nieuwe Bazar, P. Joose, Scheveningen.
6.00013:35

koop nu!Maassluis Geref Bejaardencentrum De Schutsluis
(183) gelopen 1978 ansichtkaart, Postzegel 40 cent, hoekjes iets gedrukt, schriftdoordruk
5.00013:35

koop nu!Dordrecht groeten uit 1953
(183) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, plakresten op achterzijde
5.00013:35

koop nu!Oostkapelle Orgel Hervormde Kerk
(183) kleinformaat ansichtkaart, op de achterzijde staat een verhaal van het verjaardagsfonds der Hervormde Gemeente. hoekjes iets gedrukt,
5.00013:35

koop nu!Oostkapelle Hervormde Kerk
5.00013:35

koop nu!Oostkapelle Hervormde Kerk interieur
5.00013:35

koop nu!Dordrecht Predikstoel Groote Kerk 1907
(183) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, albumimpressies, uitgave A.G. Versteeg, Dordrecht
8.00013:35

koop nu!Workum Markt Waag Ned herv Kerk
(202) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, uitgave S.R. de Boer, Noorder Bazar, Workum
6.00013:35

koop nu!Zandvoort Strandgezicht ca 1905
(202) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies, uitgave Ed. H. Sikken,
8.00013:35

koop nu!Zandvoort Rotonde bij Hotel Bouwes
(202) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt,
5.00013:35

koop nu!Volendam
(202) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies,
5.00013:35

koop nu!Workum Toren 1954
(202) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
5.00013:35

koop nu!Monnikendam oude gevel in het Noordeinde
(202) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, uitgave J. Mol Boekh, Monnikendam
5.00013:35

koop nu!Holten In den Zwarten Ruyter 1950
(246) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, licht stempeldoordruk
6.00013:45

koop nu!Bloemendaal gezicht vanaf het kopje op Haarlem
(246) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, ca 1916
6.00013:45

koop nu!Haarlem St Bavo kerk Scheepjes 1950
(246) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, schrift en stempeldoordruk, iets vuil achterzijde, hoekjes iets gedrukt
2.00014:05

koop nu!Holten Nat hist Museum op de Holterberg 1954
(246) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes gedrukt
2.00014:05

koop nu!Holten groeten uit 1943
(246) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes gedrukt, 1 hoek gekreukt, vlek op de voorzijde
2.00014:05

koop nu!Holten Beeldje De Toerist op de Holterberg 1965
(246) gelopen ansichtkaart, postzegel 8 cent, stempeldoordruk, hoekjes gedrukt,
2.00014:05

koop nu!Holten Museum Piet Bos Holterberg 1959
(246) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, stempeldoordruk, hoekjes gedrukt,Plakresten op de achterzijde, iets vuil voorzijde
2.00014:05

koop nu!Maastricht Fort St. Pieter
3.00015:30

koop nu!Geulem Water molen 1928
(248) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt
6.00015:35

koop nu!Valkenburg grazende schapen
(248) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
4.00015:35

koop nu!Kerkrade Museum
(248) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
4.00015:35

koop nu!Kerkrade Museum
4.00015:35

koop nu!Kerkrade Bejaardencentrum Hoog Ansel 1972
(248) gelopen ansichtkaart, postzegel 25 cent, stempeldoordruk, licht kreukje, hoekjes iets gedrukt
4.00015:35

Veiling 1 - 100 van 13456 veiling(en)

over qoop.nl | inschrijven | algemene voorwaarden | help | tips voor veilig kopen | rubrieken overzicht | Snelle links
qoop.nl wordt mede mogelijk gemaakt door: internetbureau Websight en vele enthousiaste verzamelaars.