Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  28 mei 2017 01:53 uur

alle Prikborden

Veilingoverzicht van 'renzey'

Overveen Marinehospitaal 1952
Wat de dag meebrengt Marnix Gijsen 1954
Wezep Groeten uit
Nijverdal Spoorwegravijn.

13.463 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Volendam omstr 1910-20
10.00028 mei 01:41

koop nu!Krommenie 1947
(54) gelopen ansichtkaart Schildering, postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, paar lichte kreukjes
6.00028 mei 01:41

koop nu!Groenekan Ned Herv Kerk
uitgave T.A. Meijers, Groenekanseweg. (80) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00028 mei 01:41

koop nu!Wijnjeterp Ned Herv Kerk 1976
(80) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00028 mei 01:41

koop nu!IJlst Ned Herv Kerk
6.00028 mei 01:41

koop nu!Zwaagwesteinde Geref Kerk
(80) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave Geertsma’s Drogisterij
6.00028 mei 01:41

koop nu!Zwaagwesteinde Herv Kerk
6.00028 mei 01:41

koop nu!Oegstgeest achterzijde kasteel 1958
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gekreukt, paar lichte kreukjes op de kaart, stempeldoordruk
5.00028 mei 01:41

koop nu!Gouda De Waag 1959
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 6 cent, hoekjes iets gedrukt, licht kreukje op de kaart, stempeldoordruk
6.00028 mei 01:41

koop nu!Terschelling groeten van 1959
2.00028 mei 01:41

koop nu!Den Haag Museum 1960
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes gedrukt cq gekreukt,
4.00028 mei 01:41

koop nu!Hornhuizen 1913
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, kerk
10.00028 mei 01:41

koop nu!Grijpskerk Heerestraat
(191) niet gelopen ansichtkaart, 1 hoekje iets gekreukt. uitgave J.J. Uiterdijk
8.00028 mei 01:41

koop nu!Ulrum huize Westerhoune
Van den Heer Dijkhuis te Ulrum.(191) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt. uitgave H. Rozenga, Ulrum.
10.00028 mei 01:41

koop nu!Oostvoorne groeten uit 1958
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes gedrukt cq gekreukt, plakrest op achterzijde, punaisiegaatje
3.00002:01

koop nu!Delft Oostpoort 1960
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent,
5.00002:01

koop nu!Noordwijkerhout omgeving Witte Raaf 1961
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt, schrift en stempeldoordruk
5.00002:01

koop nu!Winsum De Boog ca 1955
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, uitgave G. de Noord. Winsum
6.00002:01

koop nu!Noordlaren Natuurvriendenhuis De Hondsrug 1959
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt,
6.00002:01

koop nu!Grijpskerk Straatweg naar Groningen ca 1905
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, ongedeelde achterzijde, hoekjes iets gedrukt cq gesleten, uitgave J.W.A. van Kluijve
10.00002:01

koop nu!Eenrum Groeten uit
(191) niet gelopen ansichtkaart, uitgave G. Danhof, Eenrum. kerk
10.00002:01

koop nu!Finsterwolde Toren en Pastorie 1911
(191) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes albumimpressies, uitgave J. Jonker, Finsterwolde kerk
10.00002:01

koop nu!Haren Straatweg naar Groningen 1911
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent hoekjes iets gesleten, lichte beschadiging linkerzijkant.
10.00002:01

koop nu!Haren Rijksstraatweg 1929
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 cent, hoekjes iets gesleten, vlekje op voorzijde, met tram
10.00002:01

koop nu!Maastricht 't Mooswiel 1961
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
5.00002:56

koop nu!Zandvoort Hotel Bouwes en Zuid Boulevard 1956
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk, ring impressie in het midden.
5.00002:56

koop nu!Arnhem C S Oolgaardhuis achterzijde 1953
Vrijz. Chr. Jeugd Centrale (108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent,met verhaal, licht stempeldoordruk,
5.00002:56

koop nu!Plaggenhut uit Onstwedde
Nederlandsch Openluchtmuseum Arnhem(191) niet gelopen ansichtkaart,
6.00002:56

koop nu!Maarn De Maarnseberg
Gelopen ansichtkaart postzegel 10 cent
3.00003:46

koop nu!Valkenburg Schin op Geul 1975
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel 35 cent hoekje gekreukt punaisiegaatje
3.00003:46

koop nu!Volendam Hotel Spaander
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel 40 cent punaisiegaatje
3.00003:46

koop nu!Valkenburg Cauberg 1962
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel 12 cent
3.00003:46

koop nu!Wijk bij Duurstede Bourgondische toren
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel ontbreekt
3.00003:46

koop nu!Putten vijfluik
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel 4 cent
3.00003:46

koop nu!Emmen Noorderdierenpark 1963
3.00003:46

koop nu!Valkenburg Schin op Geul
Panorama vanaf de Sousberg. Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel 4 cent
3.00003:46

koop nu!Utrecht Oude gracht met Dom
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart.postzegel 4 cent 2 hoekjes gekreukt. Met Volkswagen kevers
3.00003:46

koop nu!Woerden Geref Kerk 1966
(120) gelopen ansichtkaart, Postzegel 10 cent, plakresten op achterzijde, iets lijmvlek op voorzijde
3.00003:46

koop nu!Woerden Ned Herv Kerk Petruskerk
(120) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, met halve volkswagen kever.
5.00003:46

koop nu!Wilnis R K Kerk
(120) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, uitgave Both - van Beek, Wilnis
5.00003:46

koop nu!Zeist orgel Ned Herv Oude Kerk
(120) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, plakresten op achterzijde
5.00003:46

koop nu!Zeist Ned Herv Kerk 1949
(120) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
5.00003:46

koop nu!Zeist Grote Kerk 1960
(120) gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt 1 hoek gekreukt, schrift en stempeldoordruk
5.00003:46

koop nu!Zeist N H Kerk 1960
(120) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x2 cent, hoekjes iets gedrukt, albumimpressies hoeken schrift en stempeldoordruk
5.00003:46

koop nu!Zegveld Ned Herv Kerk
(120) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt,
6.00003:46

koop nu!Zegveld Ned Herv Kerk
6.00003:46

koop nu!Maastricht 1967
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Postzegel 15 cent
3.00004:06

koop nu!Schoorl Panorama
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Postzegel 4 cent. uitgave Fa Manoog.
3.00004:06

koop nu!Sneek Waterpoort 1965
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Postzegel 8 cent
3.00004:06

koop nu!Apeldoorn waterval Berg en bos 1964
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Postzegel 7 cent. 1 hoekje gekreukt
3.00004:06

koop nu!Valkenburg Grendelpoort
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Postzegel ontbreekt
3.00004:06

koop nu!Bosschenhoofd Camping Hoeven
Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Postzegel 12 cent. 2 hoeken gekreukt
3.00004:06

koop nu!Isle of Man 1978
St. Wulframs from river Witham. Grandham. Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Met prachtige gestempelde postzegels
4.00005:11

koop nu!Isle of Man 1973
The fountain, Loch Promenade, Douglas. Gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart Met prachtige gestempelde postzegels. Kaart heeft een paar kreuken
4.00005:11

koop nu!St.Vincent W.I. 1961
4.00005:11

koop nu!Doorn de Schutsluis Reiger
(50) Niet Gelopen ansichtkaart. Hoeken beschadigd zie scan
4.00008:46

koop nu!Breda groeten uit 1957
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent,2 hoeken gekreukt, hoekjes iets gedrukt
3.00012:21

koop nu!Breda groeten uit 1942
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
6.00012:21

koop nu!Breda groeten uit 1964
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 7 cent, schriftdoordruk, hoekjes iets gedrukt
3.00012:21

koop nu!Breda groeten uit 1962
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt
3.00012:31

3.00012:31

koop nu!Breda groeten uit 1961
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, stempeldoordruk, kreuk boven midden, hoekjes iets gedrukt
2.00012:31

koop nu!Breda groeten uit 1965
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 8 cent, hoekjes iets gedrukt
4.00012:31

koop nu!Breda groeten uit 1962 Ginneken
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 8 en 12 cent, hoekjes iets gedrukt, 1 hoekje gekreukt, met verhaal
4.00012:31

koop nu!Oisterwijk De Belvertshoeve 1965
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 8 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
3.00012:31

koop nu!Oisterwijk Vacantieoord Morgenrood 1947
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt,
5.00012:41

koop nu!Oisterwijk Groot Speyck 1953
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, paar lichte kreukjes, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt,
3.00012:41

koop nu!Velp Beekhuizen ca 1905
(249) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt,
6.00012:41

koop nu!Putten Jeugdherberg Plankenhuus
(249) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, stempeldoordruk, klein scheurtje onderrand, hoekjes iets gedrukt
3.00012:41

koop nu!Appingedam Damsterheerd
Niet gelopen ansichtkaart.
3.00013:31

koop nu!Valkenburg Kabelbaan 1954
gelopen ansichtkaart postzegel 2 cent. hoekjes gekreukt
4.00013:31

koop nu!Eindhoven Radiomonument
Niet gelopen ansichtkaart. tape restjes op achterkant
3.00013:31

koop nu!Groesbeek Panorama vanaf de Wolfberg
gelopen ansichtkaart postzegel ontbreekt , schrift doordruk hoekjes gesleten
3.00013:31

koop nu!Zwolle Groot Wezenland 1937
gelopen ansichtkaart postzegel ontbreekt
4.00013:31

koop nu!Valkenburg Wandelweg naar de uitzichttoren
Niet gelopen ansichtkaart
3.00013:31

koop nu!Hilversum Raadhuis luchtfoto 1949
gelopen ansichtkaart postzegel 2 cent.
6.00013:31

koop nu!Volendam 1922
(138) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt
6.00013:31

koop nu!Oosterbeek bosgezicht De Bilderberg
(138) niet gelopen ansichtkaart, echte foto uitgave Eemdeha b.v. Oosterbeek
5.00013:31

koop nu!Vlissingen groeten uit Station
5.00013:31

koop nu!Alphen a d Rijn Prins Bernhardlaan
5.00013:31

koop nu!Ossendrecht Bieduinenlaan nabij Lpl Ossendrecht
5.00013:31

koop nu!Hoge Veluwe groeten van
5.00013:31

koop nu!Nunspeet Elspeterweg
5.00013:31

koop nu!Nunspeet groeten uit met station trein kerk
5.00013:31

koop nu!Ossendrecht Putse duin nabij Lpl Ossendrecht
5.00013:31

koop nu!Oosterbeek groeten uit
(139) niet gelopen ansichtkaart, echte foto uitgave Eemdeha b.v. Oosterbeek
5.00013:31

koop nu!Mijdrecht Huize Gerardus Majella Kapel kerk
(139) niet gelopen ansichtkaart, echte foto.
5.00013:31

koop nu!Doorwerth Bosgezicht Duno
(139) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave Eemdeha b.v. Oosterbeek
5.00013:31

koop nu!Doorwerth Italiaanseweg
5.00013:31

5.00013:31

koop nu!Oosterbeek bosgezicht
5.00013:31

koop nu!Zeist slotlaan
5.00013:31

koop nu!Zeist groeten uit
5.00013:31

koop nu!Assen groeten uit
5.00013:31

koop nu!'t Harde groeten uit station kerk
5.00013:31

koop nu!J S K Harskamp groeten uit
5.00013:31

koop nu!Hoge Veluwe St Hubertus Slot
5.00013:31

koop nu!Assen Gemeentehuis met standbeeld Bartje
5.00013:31

koop nu!Dordrecht Groothoofdspoort
5.00013:31

koop nu!Haren Havenstraat 1908
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt cq gesleten, lichte beschadiging voorzijde, uitgave H.B. Bulthuis
10.00013:31

Veiling 1 - 100 van 13463 veiling(en)

over qoop.nl | inschrijven | algemene voorwaarden | help | tips voor veilig kopen | rubrieken overzicht | Snelle links
qoop.nl wordt mede mogelijk gemaakt door: internetbureau Websight en vele enthousiaste verzamelaars.