qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  25 jul 2017 08:39 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle Prikborden
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'eessen'

Reich Dienst 148 postfris cw 3,40 GARANTIE
Reich Dienst 132 / 143 postfris cw 50,00 SERIE
Reich 823 / 825 postfris cw 10,00 SERIE
Reich 693 postfris cw 12,00 GARANTIE (2)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
4.037 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!Berlijn 110 postfris cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.00010:55
 
koop nu!Berlijn 111 postfris cw 40,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
8.00010:55
 
koop nu!Berlijn 182 / 186 postfris cw 15,00 SERIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.00010:55
 
koop nu!Berlijn MH11 postzegelboekje 11 postfris cw 5,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde boek...
0.95011:05
 
koop nu!Berlijn MH9 postzegelboekje 9 postfris cw 26,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde boek...
5.20011:05
 
koop nu!Reich 615 stempel - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.00014:20
 
koop nu!Reich 622 plakker - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.10014:20
 
koop nu!Reich 623 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.40014:20
 
koop nu!Reich 632 plakker - lees info
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.10014:20
 
koop nu!Reich 655 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.20014:20
 
koop nu!Reich 674 postfris - nette zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.00014:50
 
koop nu!Reich 685 stempel 1937
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.80014:50
 
koop nu!Reich 699 plakker - luxe kwaliteit, nette plakker
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.00014:50
 
koop nu!Reich 703 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.80014:50
 
koop nu!Reich 711 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.00014:50
 
koop nu!Reich 713 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.60014:50
 
koop nu!Reich 737 stempel - prima zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.20014:50
 
koop nu!Reich 810 stempel - prima zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.25014:50
 
koop nu!Reich 842 stempel - prima zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.00014:50
 
 
 
 
 
koop nu!Bund Blok 2 postfris cw 32,00 BEETHOVEN
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
5.00016:55
 
koop nu!Bund Blok 4 postfris cw 8,50 (uit 1968 ADENAUER)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.50016:55
 
koop nu!Bund Blok 5 postfris cw 1,40 (VROUWENKIESRECHT)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.25016:55
 
koop nu!Bund Blok 6 postfris cw 4,00 (OLYMPISCHE SPELEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.75016:55
 
koop nu!Bund Blok 7 postfris cw 6,00 (MUNCHEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.20016:55
 
koop nu!Bund Blok 8 postfris cw 6,00 (OLYMPISCHE SPELEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.20016:55
 
koop nu!Bund Blok 9 postfris cw 4,60 (IBRA MUNCHEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.90016:55
 
koop nu!Bund Blok 10 postfris cw 1,60 (40 JAAR BUND-REP)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.30016:55
 
koop nu!Bund Blok 11 postfris cw 2,50 (NOBELPRIJS-WINN.)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.50016:55
 
koop nu!Bund Blok 12 postfris cw 2,40 (OLYMPISCHE SPELEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.45016:55
 
koop nu!Bund Blok 13 postfris cw 1,20 (KERST 1976)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.25016:55
 
koop nu!Bund Blok 14 postfris cw 2,60 (JUGENDSTIL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.50016:55
 
koop nu!Bund Blok 15 postfris cw 1,10 (KERST 1977)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.20016:55
 
koop nu!Bund Blok 16 postfris cw 2,40 (NOBELPRIJS-WINN.)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.45016:55
 
koop nu!Bund Blok 17 postfris cw 1,00 (KERST 1978)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.20016:55
 
koop nu!Bund KleinbogenTAG d BRIEFM. 1979 pf cw 14,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: dit is het Kleinbogen 1023 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
2.50016:55
 
koop nu!Bund KleinbogenTAG d BRIEFM. 1980 pf cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: dit is het Kleinbogen 1065 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
1.90016:55
 
koop nu!Bund Blok 18 postfris cw 6,50 (BONDSPRESIDENTEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.25016:55
 
koop nu!Bund Blok 19 postfris cw 4,50 (POSTCONGRES)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.90016:55
 
 
 
 
 
koop nu!Bund Blok 20 postfris cw 5,00 (GEBOUWEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.00016:55
 
koop nu!Bund Blok 21 postfris cw 22,00 (POSTZEGELTENTOON)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
4.25016:55
 
koop nu!Bund Blok 22 postfris cw 4,00 (GRENSOPENSTELLING)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.75016:55
 
koop nu!Bund Blok 23 postfris cw 2,40 (BOB-SPORT)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.45016:55
 
koop nu!Bund Blok 24 postfris cw 4,00 (LILIENTHAL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.75016:55
 
koop nu!Bund Blok 25 postfris cw 3,00 (THEODOR KORNER)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.60016:55
 
koop nu!Bund Blok 26 postfris cw 3,00 (MOZART)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.60016:55
 
koop nu!Bund Blok 27 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.40016:55
 
koop nu!Bund Blok 28 postfris cw 4,50 (CARL HAGENBECK)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.90016:55
 
koop nu!Bund Blok 30 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.40016:55
 
koop nu!Bund Blok 33 postfris cw 6,00 (DUITSE FILM)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.20016:55
 
koop nu!Berlijn 77 stempel cw 25,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
5.00017:50
 
koop nu!Berlijn 77 stempel cw 25,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
5.00017:50
 
koop nu!Berlijn 79 stempel cw 50,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
10.00017:50
 
koop nu!Berlijn 84 stempel cw 22,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.40017:50
 
koop nu!Berlijn 85 stempel cw 65,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
13.00017:50
 
koop nu!Berlijn 86 stempel cw 20,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.00017:50
 
koop nu!Bund Blok 34 postfris cw 2,00 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.40017:50
 
koop nu!Bund Blok 35 postfris cw 1,80 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.35017:50
 
 
 
 
 
koop nu!Bund Blok 36 postfris cw 8,00 LEES!!
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: de zegels in het blok zijn prima postfris, maar de bovenrand van het blok is ietwat frommelig (niet gevouw...
1.00017:50
 
koop nu!Bund Blok 37 postfris cw 5,00 (ARCHITECTUUR)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.00017:50
 
koop nu!Bund Blok 38 postfris cw 4,20 (DUITSE WOUDEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.80017:50
 
koop nu!Bund Blok 40 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.40017:50
 
koop nu!Bund Blok 41 postfris cw 7,00 (TAG d BRIEFMARKE)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.40017:50
 
koop nu!Bund Blok 42 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.40017:50
 
koop nu!Bund Blok 43 postfris cw 4,50 (PARLAMENTAIRE RAA)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.90017:50
 
koop nu!Bund Blok 44 postfris cw 4,50 (NATUURPARKEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.90017:50
 
koop nu!Bund Blok 51 postfris cw 2,00 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.40017:50
 
koop nu!Bund Heuss liegendes Wasserzeichen postfris 70,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om 179xY, 182xY, 183xY, 185xY en 285Y Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door m...
10.00017:50
 
koop nu!Bund 179/186 yW, 259/260 yW postfris serie 70,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om 179yW, 181yW, 183yW-186yW, 269yW, 260yW (8 zegels) Ik sta in voor de echtheid en de kwalite...
10.00017:50
 
koop nu!Bund Kleinbogen 1065 Sonderstempel ESSEN cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.90017:50
 
koop nu!Bund Kleinbogen 1065 postfris cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.90017:50
 
koop nu!Bund Kleinbogen 1023 postfris cw 14,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
2.75017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1965 postfris cw 6,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 250-269 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
0.90017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1966 postfris cw 20,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 270-298 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.00017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1967 postfris cw 7,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 299-315 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
1.05017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1968 postfris cw 5,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 316-325 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
0.75017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1969 postfris cw 16,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 326-352 (zowel blok als zegels uit blok) Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit ...
2.40017:50
 
 
 
 
 
koop nu!Berlijn jaargang 1970 postfris cw 16,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 353-378 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
2.40017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1971 postfris zonder CD cw 30,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 379-417 (zowel blok als zegels uit blok) Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit ...
4.50017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1972 postfris cw 22,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 418-441 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.30017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1973 postfris cw 19,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 442-463 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
2.85017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1975 postfris cw 35,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 482-515 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
5.25017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1976 postfris cw 12,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 516-531 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
1.80017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1977 postfris zonder CD cw 25,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 532-blok 6 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zeg...
3.75017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1978 postfris cw 34,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 561-590 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
5.10017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1979 postfris zonder CD cw 25,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 591-613 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.75017:50
 
koop nu!Berlijn jaargang 1980 postfris zonder CD cw 20,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 614-636 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.00017:50
 
koop nu!Berlijn 89 stempel cw 20,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.00019:15
 
koop nu!Berlijn 90 stempel cw 34,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.40019:15
 
koop nu!Berlijn 96 stempel cw 20,00 (1)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.00019:15
 
koop nu!Berlijn 96 stempel cw 20,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.00019:15
 
koop nu!Berlijn 96 postfris cw 20,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.00019:15
 
koop nu!Berlijn 98 stempel cw 9,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.80019:15
 
koop nu!Berlijn 99 stempel cw 13,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.60019:15
 
koop nu!Berlijn 100 stempel cw 4,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.80019:15
 
koop nu!Berlijn 100 postfris cw 38,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
7.60019:15
 
 
 
 
 
koop nu!Franse Zone Algemeen 12 postfris cw 4,50
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
1.10020:10
 
koop nu!Franse Zone Baden 20 stempel cw 2,50 (1)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
0.60020:10
 
koop nu!Franse Zone Baden 26 stempel cw 6,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
1.50020:10
 
koop nu!Franse Zone Baden 27 stempel cw 6,00 (1)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
1.50020:10
 
koop nu!Franse Zone Baden 27 stempel cw 6,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
1.50020:10
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 4037 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen

over qoop.nl | inschrijven | algemene voorwaarden | help | tips voor veilig kopen | rubrieken overzicht | Snelle links
qoop.nl wordt mede mogelijk gemaakt door: internetbureau Websight en vele enthousiaste verzamelaars.